Jak mu vyznat lásku.... ♥

21. srpna 2010 v 15:18 | Smiley Misha |  Love
2cqbepi.gif image by LowinkaMám mu to říct? 

Určit tu správnou chvíli na vyznání lásky nejde,ale mám pro tebe pár situací,kdy,kde a jak to říct můžeš,a taky ty,kdy je lepší mlčet! 

ANO
  • Najdi tu pravou chvíli: Důležité je,aby sis opravdu počkala! Vyznat lásku je zásadní okamžik,který bys určitě neměla uspěchat. Nějakou dobu ho pořádně poznávej a řekni to,až si budeš fakt jistá! 
  • Na romantické procházce: Svítí sluníčko,držíte se za ruce a procházíte se parkem. Vznášíš se na obláčku lásky a je ti prostě báječně. Rande se blíží ke konci a ty mu to prostě musíš říct....Můžeš! Teď se to hodí!
  • Sladká tečka: Jasně,že až na to přijde,rozbuší se ti srdce a budeš hrozně nervózní,ale věř tomu,že on na tom bude úplně stejně. Až to ze sebe vyrazíš,dej mu pusu,jako důkaz lásky. Pomůže to odbourat stres a posílit vztah!
►NE
  • Na prvním rande: Jasně,že máš toho kluka ráda,jinak bys s ním na rande vůbec nešla,ale rozhodně se nehodí to na něj hned vybalit. S vyznáváním citů bys měla počkat tak 2 měsíce.
  • Když je hustá atmosféra: Určitě není dobré mu to říct ve chvíli,kdy to mezi váma není úplně v pořádku. Tahle dvě slova neslouží k urovnání hádek! 
  • Nechodit kolem horké kaše: Rozhodně to nesmíš zbytečně okecávat. Mohla by sis zajistit pořádný trapas a jeho by by to navíc mohlo znervózňovat,nebo vyděsit.

2cqbepi.gif image by LowinkaVirtuální vyznání!

Tak od toho dej ruce pryč. A hezky rychle! První "Miluju Tě" bys určitě neměla:  

PhotobucketPoslat SMSkou
PhotobucketVyvěsit na zeď na Facebooku
PhotobucketNapsat do mailu
PhotobucketŘíct po telefonu
PhotobucketPoslat v dopise

Je to sice určitě jednodušší než to říct přímo do očí,ale nemá to to pravé kouzlo! Jestli to s klukem myslíš opravdu vážně,vyhni se virtuálním vyznáním obloukem!


Zdroj: Popcorn


Kopíruj pouze s ikonkou :)  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama