Tvůj kluk by měl....

22. srpna 2010 v 18:38 | Smiley Misha |  Love
...být přibližně ve tvém věku:

Čím více let tě dělí od tvého miláčka,tím obtížnější asi bude sladit vás dva v super nekonfliktní páreček. Věk totiž hodně ovlivňuje i tvoje záliby,způsob myšlení a okruh lidí,se kterými se kamarádíš. Samozřejmě,že existují i různé výjimky,ale nejsnáze se v těhle pro vztah hodně důležitých věcičkách sladíš s přibližně stejně starým klukům.

....vypadat stejně atraktivně jako ty: 

Možná to zní trochu zvláštně,ale obvykle to platí! S klukem,kterého by ostatní obodovali na stupnici krásy dost podobně jako tebe,by vám to fakt mohlo snadněji fungovat. Proč? Kdyby tě všichni kluci pořád balili,ale za tvým klukem by se žádná holka ani neotočila,asi by na tebe brzy začal žárlit.... Pokud nemá o ctitele ani jeden z vás nouzi,a nebo je na vás naopak už na první pohled vidět,že máte očí jen pro sebe,paráda! Nebudete si mít co vyčítat.

...pocházet z hodně podobně rodiny:

Překvapená? Nechápeš,proč bys měla jakkoli zkoumat jeho rodinu,když máte do svatby ještě hooodně daleko? Třeba proto,že můžeš podle vztahu,který mají mezi sebou miláčkovi rodiče,mnoho věcí vydedukovat i pro vaší společnou budoucnost! Všimni si,jakou povahu má jeho mamka s taťkou a jak se on k nim chová. Věř tomu,že hodně podobný vztah,jaký má tvůj idol se svou milovanou mamčou,by měl v budoucnosti rád i s tebou.

...mít s tebou společné zájmy:

Říká se,že protiklady se přitahují,ale v reálu platí mnohem častěji pravý opak. Miluješ hory,ale miláčkovi zimní radovánky nic neříkají? Zvykla sis pravidelně sportovat a neustále něco podnikat,ale chodíš s pohodlným klukem,co si po obědě radši zdřímne? Možná budeš pár týdnů,nebo dokonce měsíců tyhle rozdíly mezi vámi zamilovaně přecházet,ale bacha - časem z toho nejspíš vzniknou hádky... Najděte si proto s miláčkem alespoň jedno super hobby,která pobaví vás oba!


Zdroj: BG!

Pls nekopčit,nebo max. se zdrojem 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama